Data wydarzenia: -

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Jej Magnificencja Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska oraz Dyrektor Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile dr Paweł M. Owsianny mają zaszczyt zaprosić na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2020/2021.

Uroczystość odbędzie się 5 października 2020 w godz. 10:00-12:00 w Auli Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile przy ul. Kołobrzeskiej 15 z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.

Program uroczystości:

Hymn Państwowy

1. Przemówienie Jej Magnificencji Rektor UAM - Prof. dr. hab. Bogumiły Kaniewskiej

2. Immatrykulacja studentów I roku

3. Przemówienie przedstawiciela studentów

4. Wystąpienia gości

5. Wykład inauguracyjny w dwóch częściach:

- Dr Paweł M. Owsianny (NIUAM): Gospodarka Wodna: problemy globalne - znaczenie lokalne?

-  Dr Bartłomiej Przybylski (WMiI): Nauka o oszczędzaniu? Informatyka!

6. Wręczenie nagród wyróżniającym się studentom przez Prorektora UAM ds. kadr i rozwoju - Prof. dr. hab. Tadeusza Wallasa

Gaudeamus