KOMUNIKAT SPECJALNY

Od 17 października kształcenie na całym UAM wyłącznie w trybie zdalnym!

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile!

Decyzją JM Rektor Pani Prof. dr hab. Bogumiły Kaniewskiej od 17 października 2020 roku kształcenie na całym Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu będzie odbywało się w sposób zdalny.

Biuro Obsługi Studentów przekaże Państwu dalsze informacje odnośnie organizacji zajęć. Będą one odbywały się synchronicznie (zgodnie z planem zajęć) i asynchronicznie (w ustaleniu z prowadzącymi).

W przypadku potrzeby kontaktu z Biurem Obsługi Studenta zachęcamy w szczególności do skorzystania z telefonu + 48 61 - 829 34 51 lub maila: pila@amu.edu.pl . Biuro Obsługi Studentów, tak jak Instytut, jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.

Pozostałe informacje przekażemy Państwu po ukazaniu się ministerialnego zarządzenia ws. ograniczenia pracy uczelni.

Życzymy wszystkim Państwu zdrowia, dużo siły i spokoju.

Dr Paweł M. Owsianny

Dyrektor NI UAM w Pile