Noc Innowacji na UAM w Pile

Nadnotecki Instytut UAM w Pile po raz pierwszy czynnie włącza się w ogólnopolskie wydarzenie Noc Innowacji, odbywające się w ramach Digital Festival – Festiwalu Cyfryzacji! Pilski UAM kształci inżynierów informatyków na kierunku realizowanym wspólnie z Wydziałem Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu oraz liderami branży IT, mającymi swoje siedziby w Pile: Quad IT Global Solutions oraz Signify Poland. W trakcie wydarzenia rozpoczniesz swoją przygodę z programowaniem i dowiesz się jakie możliwości otrzymują studenci i absolwenci naszego Uniwersytetu!

Termin: 9 października 2021, 10:00-16:00

Miejsce: Aula Nadnoteckiego Instytut UAM w Pile, ul. Kołobrzeska 15

W programie:

- warsztaty z podstaw programowania prowadzone przez nauczycieli akademickich naszego Instytutu

- w ilu językach "porozumiewają się" programiści z Quad IT Global Solutions?

- innowacyjne technologie oświetleniowe i informatyka wspierająca procesy biznesowe - spotkanie z firmą Signify Poland

Grupa docelowa: uczniowie szkół średnich, studenci, osoby dorosłe.

Dowiedz się więcej o Festiwalu Cyfryzacji