„Program Edukacyjny KRUK. Tajemnice ścieżek edukacji kompetencyjnej”

serdecznie zapraszamy do pobrania darmowego, pedagogicznego ebooka, poświęconego problematyce kształcenia kompetencji miękkich młodzieży. Książka zawiera programy i scenariusze wyjątkowych oraz innowacyjnych zajęć edukacyjnych zrealizowanych w ramach Programu KRUK przez Nadnotecki Instytut UAM w Pile. Wyjątkowość tej publikacji polega jednak na tym, iż zawiera ona także dodatkowo niezwykle cenne, interesujące i bardzo refleksyjne oceny uczestniczących w zajęciach nauczycieli i uczniów, doświadczenia i przemyślenia realizatorów oraz bardzo pochlebne oceny krajowych ekspertów pedagogicznych!

Ebook „Program Edukacyjny KRUK. Tajemnice ścieżek edukacji kompetencyjnej” nie jest to więc tylko kolejna książka z programami zajęć, ale przede wszystkim refleksyjna, momentami smutna, częściej zabawna, zaskakująca i odkrywcza podróż pedagogiczna po ciekawych ścieżkach edukacji kompetencyjnej.

Serdecznie zapraszamy do pobrania darmowego ebooka i życzymy inspirującej lektury oraz wielu pedagogicznych wzruszeń unoszonych na skrzydłach KRUKa!

Pobierz ebooka

Program Edukacyjny KRUK oraz niniejsza publikacja powstały w ramach projektu „Uniwersytet Wsparcia Rozwoju Kompetencyjnego Młodzieży”, który był realizowany przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze środków Unii Europejskiej, w ramach Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, numer działania: 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym 2014-2020 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
Loga UE