Data publikacji w serwisie:

Rozpoczęliśmy rekrutację na studia!

W poniedziałek, 1 czerwca uruchomiliśmy możliwość zapisu na studia w Nadnoteckim Instytucie UAM w Pile. Zapisy potrwają do 18 sierpnia.

Zdajemy sobie sprawę, że tegoroczna rekrutacja będzie inna niż dotychczasowe. Dostosowujemy ją do zmieniającej się rzeczywistości. Zdecydowaliśmy się jednak uruchomić System Internetowej Rekrutacji (SIR) tak, jak dotychczas - 1 czerwca.

Pierwszym krokiem jest założenie konta w SIR. Wystarczy, że wejdziecie tutaj aby dokonać rejestracji. Kolejnym krokiem jest wybranie kierunku – Gospodarka Wodna lub Technologie Informatyczne. Pozostaje jeszcze wprowadzenie wyników z matury, opłacenie zapisów i złożenie dokumentów w Instytucie.

Co z wynikami tegorocznych matur?

Oczywiście, w związku z tym, że matury jeszcze przed Wami, proces rekrutacji zostanie wydłużony ponieważ jednym z najważniejszych kroków jest wprowadzenie wyników matury, a te maja być znane dopiero 11 sierpnia. O obowiązujących datach będziemy informować Was na bieżąco.

Jak wygląda rekrutacja na „Studia po 16-tej”?

Proces rekrutacji na „Studia po 16-tej” wygląda identycznie jak na studia w trybie dziennym. Kandydaci muszą w pierwszym kroku zarejestrować się w Systemie Internetowej Rekrutacji (SIR). Następnie należy wybrać kierunek: Gospodarka Wodna lub Technologie Informatyczne. Kandydaci na „Studia po 16-tej” powinni zwrócić uwagę na tryb przeliczania wyników świadectwa dojrzałości w zależności czy zdawali tzw. nową maturę (egzamin maturalny) czy stara maturę (egzamin dojrzałości). W momencie rozpoczęcia studiów należy dostarczyć podpisaną deklarację uczestnictwa w trybie „Studiów po 16-tej”, dostępną tutaj.

Rekrutacja 2020/2021